+420 777 444 983 klimasluzby@gmail.com
Vyberte stránku

klimatizace

Klimatizace slouží nejen k ochlazování vzduchu, ale i k jeho odvlhčení, filtraci, ohřevu, ionizaci. Záleží na Vašem výběru.

Jakou klimatizaci do domu vybrat?

Nejdůležitější je optimální výkon

Orientační výpočet potřebného výkonu

Nejprve si změřte prostor v celých metrech. Vynásobte si hodnoty délka  x šířka x výška a máte objem prostoru v m3. V tabulce si najděte potřebný výkon odpovídající Vašemu výpočtu objemu m3.

Mějte se ale na pozoru! Minimální potřebný výkon nemusí stačit potřebám Vašeho prostoru! Přesný výkon klimatizace Vám pomůže určit technik po zaměření prostoru, nebo si můžete sami navolit parametry a požadavky prostřednictvím zakliknutí několika dotazů našeho formuláře a my Vám pošleme nabídku šitou na míru v poměru cena výkon.

Zadat řešení na míru

Objem místnosti v m3 

Potřebný výkon

OD

DO

kW

30

50

2

50

65

2,5

65

80

3

80

100

3,5

100

130

5

130

170

7

170

200

7,5

01

DAIKIN

Se společnosti Daikin Industries, Ltd. se dostaneme do Japonska. Tato společnost, která se zaměřuje především na vzduchotechniku, byla založena již roku 1924 v Osace. Dnes je sortiment jejích výrobků poněkud širší, než dříve, a zahrnuje tepelná čerpadla, větrání, řídicí systémy nebo právě klimatizace. Jejich nabídka je velmi široká, zahrnuje řadu split modelů, přičemž velká část z nich disponuje speciální invertorovou technologií i pěkným a zajímavým designem. Technologicky jsou tyto klimatizace velmi vyspělé a obecně mají dlouhou životnost. Energeticky patří do tříd A+, A++ a A+++, čímž se řadí mezi nejúspornější na trhu.

02

TOSHIBA

Společnost Toshiba Corporation vznikla spojením dvou společností roku 1939. Starší z nich však byla založena již roku 1875. Jedná se o nadnárodní společnost, sídlící v Tokiu v Japonsku, přičemž sortiment jejích služeb a produktů je velmi široký. Vyrábí elektroniku, kupříkladu kvalitní tiskárny, nebo právě klimatizace. Jde povětšinou o nástěnné splitové klimatizace, některé z nich mohou regulovat teplotu a vlhkost vzduchu i v několika místnostech. Jako jedny z mála na trhu jsou vhodné pro použití jak v domácnostech, tak i v komerčních budovách, jako jsou třeba kanceláře. Mají poměrně vysokou výkonnost, dobře si vedou i z hlediska spotřeby.

03

GREE

Značka klimatizací GREE patří mezi největší světové výrobce klimatizační a tepelné techniky a její produkty se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a technické vyspělosti, zároveň jsou však velmi šetrné k přírodě. Do portfolia GREE se řadí rezidenční jednotky pro byty a rodinné domy, systémy pro lehkou komerci i kanceláře, ale také GMV celky s unikátní strukturou pro ty nejnáročnější provozy.

04

SAMSUNG

Plně automatizované klimatizační jednotky Samsung řízené mikroprocesory poslední generace, jsou vybaveny výkonnými a tichými rotačními kompresory, nabízí dokonalý design, vysoký komfort obsluhy pomocí dálkového ovládání a vyznačují se vysokou účinností.

05

INVENTOR

Inventor si klade za cíl nabízet pro profesionální a koncové uživatele klimatizační produkty nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Nabízí produkty a služby flexibilní, aby vyhověli specifickým potřebám každého jednotlivce, to jsou «Vaše podmínky». Široký sortiment produktů je neustále aktualizován; nové produkty jsou uváděny každoročně po pečlivém sledování globálního trhu i sociálních a environmentálních trendů.