+420 777 444 983 klimasluzby@gmail.com
Vyberte stránku

Náš TOP 5 značek výrobců klimatizací

01

DAIKIN

Se společnosti Daikin Industries, Ltd. se dostaneme do Japonska. Tato společnost, která se zaměřuje především na vzduchotechniku, byla založena již roku 1924 v Osace. Dnes je sortiment jejích výrobků poněkud širší, než dříve, a zahrnuje tepelná čerpadla, větrání, řídicí systémy nebo právě klimatizace. Jejich nabídka je velmi široká, zahrnuje řadu split modelů, přičemž velká část z nich disponuje speciální invertorovou technologií i pěkným a zajímavým designem. Technologicky jsou tyto klimatizace velmi vyspělé a obecně mají dlouhou životnost. Energeticky patří do tříd A+, A++ a A+++, čímž se řadí mezi nejúspornější na trhu.

02

TOSHIBA

Společnost Toshiba Corporation vznikla spojením dvou společností roku 1939. Starší z nich však byla založena již roku 1875. Jedná se o nadnárodní společnost, sídlící v Tokiu v Japonsku, přičemž sortiment jejích služeb a produktů je velmi široký. Vyrábí elektroniku, kupříkladu kvalitní tiskárny, nebo právě klimatizace. Jde povětšinou o nástěnné splitové klimatizace, některé z nich mohou regulovat teplotu a vlhkost vzduchu i v několika místnostech. Jako jedny z mála na trhu jsou vhodné pro použití jak v domácnostech, tak i v komerčních budovách, jako jsou třeba kanceláře. Mají poměrně vysokou výkonnost, dobře si vedou i z hlediska spotřeby.

03

GREE

Značka klimatizací GREE patří mezi největší světové výrobce klimatizační a tepelné techniky a její produkty se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a technické vyspělosti, zároveň jsou však velmi šetrné k přírodě. Do portfolia GREE se řadí rezidenční jednotky pro byty a rodinné domy, systémy pro lehkou komerci i kanceláře, ale také GMV celky s unikátní strukturou pro ty nejnáročnější provozy.

04

SAMSUNG

Plně automatizované klimatizační jednotky Samsung řízené mikroprocesory poslední generace, jsou vybaveny výkonnými a tichými rotačními kompresory, nabízí dokonalý design, vysoký komfort obsluhy pomocí dálkového ovládání a vyznačují se vysokou účinností.

05

INVENTOR

Inventor si klade za cíl nabízet pro profesionální a koncové uživatele klimatizační produkty nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Nabízí produkty a služby flexibilní, aby vyhověli specifickým potřebám každého jednotlivce, to jsou «Vaše podmínky». Široký sortiment produktů je neustále aktualizován; nové produkty jsou uváděny každoročně po pečlivém sledování globálního trhu i sociálních a environmentálních trendů.